КУА "Інвестиційні Партнери" — одна з провідних компаній України, яка надає послуги з управління активами інституційних інвесторів.

  • років практичного досвіду
  • фондів в управлінні
  • чистих активів в управлінні

Компанія не лише управляє вже діючими фондами,
але й створює їх індивідуально під потреби бізнеса клієнта!

Спеціалісти компанії "Інвестиційні партнери" врахують всі особливості бізнес-проекта та сконструюють індивідуальний інструмент для його реалізації! Команда спеціалістів компанії "Інвестиційні партнери" допоможе раціоналізувати доходи та витрати Вашого підприємства. Адже вміле використання особливостей інститутів спільного інвестування дозволяє вирішити проблеми неефективного управління фінансовими потоками.

Враховуючи те, що фонд є специфічним фінансовим інструментом, який має ряд особливостей, обумовлених діючим законодавством України, інвесторам важливо розуміти: управління фондом та його створення повинно супроводжуватись виключно професіоналами!

Отримати консультацію

Не має значення, що саме є предметом Вашого бізнесу: виробництво, переробка, надання послуг і т.п. - використання інститутів спільного інвестування при побудові бізнеса дозволяє:

  • Уникати небажаних
    витрат

  • Оптимально розприділити фінансові потоки між різноплановими складовими бізнес-процесів

  • Залучати інвестиції, отримувати прибуток і тим самим розширяти можливості бізнеса

  • Реінвестувати отриманий прибуток і тим самим розширяти можливості бізнеса

Участь в професійних об`єднанняхКомпанія "Інвестиційні партнери" є членом Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу.

03680, Україна, м. Київ, вул. Предславинська, 28, офіс 301
тел./факс: (044) 528-72-66/70
e-mail: office@uaib.com.ua

Реквізити органу, що здійснює державне регулюванняНаціональна комісія з цінних
паперів та фондового
ринку.

01010, Україна, м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 30

Ділові партнери Компанії

Компанія з управління активами - це менеджмент, від злагодженої й ефективної роботи якого залежить збереження і примноження активів інвесторів.

КУА Інвестиційні партнери успішно здійснює діяльність з управління активами на фондовому ринку України вже понад 11 років. За час роботи Компанія зарекомендувала себе як надійний партнер, про що свідчить кількість фондів під її управлінням.

На кінець 2019 року співробітники КУА Інвестиційні партнери управляли активами 58 венчурних КІФ.

Ми високо цінуємо довіру наших клієнтів і партнерів. З метою поліпшення якості послуг, які надаємо, ведемо постійну роботу по автоматизації і прискоренню процесів, для того щоб інтереси та побажання наших клієнтів були реалізовані в найкоротші терміни.