Фонди холдинги

Холдингам та бенефиціарам / Венчурним інвесторам

 • Якщо Ваша група компаній характеризується хоча б однією з нижченаведених проблем, застосування

  корпоративного фонду допоможе її уникнути. Для отримання докладної консультації зверніться до нас. 

  Непрозора структура власності холдингової групи

  Відсутність можливості розподілу прибутку, отриманого компаніями групи на кінцевого бенефіціара

  Заплутані фінансові потоки всередині групи

  Складне адміністрування бізнес-процесів холдингу, в тому числі з використанням іноземних юрисдикцій

  Незахищеність активів групи

   

Корпоративний інвестиційний фонд в структуруванні холдингової групи це ключова ланка, яка пов'язує учасників холдингу і здійснює перерозподіл фінансових потоків всередині групи. Можливості КІФ стають незамінні, коли холдингова група компаній нарощує потужності і відкриває нові напрямки діяльності, шукає шляхи для розвитку. Завдяки перевагам корпоративного фонду можна ефективно управляти фінансовими потоками, при необхідності розподіляти отриманий групою прибуток на кінцевого бенефіціанта.

За останні кілька років великі холдинги з метою захисту активів і зменшення податкового навантаження активно займалися реструктуризацією бізнесу із залученням іноземних суб'єктів. Але, зазвичай, кінцеві бенефіціари таких компаній це резиденти України, які живуть і працюють в Україні.

Побудова корпоративної структури з використанням нерезидентів це важка в обслуговуванні структура, оскільки відсутність кваліфікованих співробітників, які здійснюють супровід діяльності нерезидентів за кордоном, не сприяє ефективному управлінню. Грамотне використання можливостей КІФ як власника корпоративних активів дозволяє істотно спростити адміністрування бізнес-процесів в структурі групи компаній, і сприяє високому ступеню контролю за активами.