Фонди нерухомості

Власникам нерухомості / Забудовникам

 • Якщо перед вами стоїть ряд нижче наведених проблем, застосування

  корпоративного фонду допоможе вирішити їх ефективним способом. Для отримання змістовної консультації зверніться до нас. 

  Не вистачає коштів для фінансування будівництва об'єкта нерухомості

  Пошук оптимального механізму продажу квадратних метрів

  Незахищеність активів

  Велике податкове навантаження

  Небажання заморожувати кошти в неліквідній нерухомості

  Високі ставки за банківськими кредитами

На сьогоднішній день багато будівельних компаній задаються питанням пошуку ефективного механізму фінансування своїх будівельних проектів. Основними факторами, які визначають вибір тієї чи іншої моделі залучення коштів на будівництво, є: мінімальні витрати, зрозуміла і зручна модель продажу квадратних метрів, дотримання всіх норм законодавства.

Вміле використання можливостей КІФ дозволяє не тільки фінансувати будівництво, а й здійснювати продаж квадратних метрів без використання будь-яких додаткових інструментів (цільових облігацій, форвардних контрактів і т.д).

Можливість використання ІСІ для інвестування та фінансування будівництва нерухомого майна з використанням коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб, прямо передбачена Законом України "Про інвестиційну діяльність".  

Використання корпоративного фонду для фінансування будівництва нерухомості є найбільш оптимальною моделлю для будівельних організацій, оскільки дозволяє з мінімальними витратами, швидко залучати кошти на будівництво житлової і комерційної нерухомості.

Яку роль відвести інституту спільного інвестування в механізмі фінансування будівництва нерухомості? Як застосувати повною мірою можливості корпоративного фонду з дотриманням всіх норм чинного законодавства? На всі ці питання зможуть відповісти фахівці КУА "Інвестиційні Партнери".