Персональний підхід

Оперативність

Конфіденційність

Досвідчена команда професіоналів

Відкритість і достовірність

Контроль

Ми здійснюємо індивідуальний підхід до кожного Клієнта, що дозволяє максимально ефективно використовувати можливості інститутів спільного інвестування при побудові бізнесу кожного нашого Клієнта.

Ми в максимально короткі терміни виконуємо взяті на себе зобов'язання, використовуючи свій досвід і професіоналізм.

Вся інформація про Клієнта, а також його діяльність, отримана в ході співробітництва, є суворо конфіденційною. Ми беремо на себе зобов'язання про нерозголошення її третім особам, крім випадків прямо передбачених законодавством України.

Управління Фондами здійснюється фахівцями в області спільного інвестування та права, які володіють спеціальними знаннями і навичками. Всі наші послуги надаються професійно, незалежно і чесно, в повній відповідності з практикою та політикою Компанії. Вартість чистих активів венчурних фондів, що знаходяться в управлінні наших фахівців, перевищує 20 млрд. грн.

Компанія надає достовірну інформацію про свою діяльність та фінансові показники, забезпечує відкритість у спілкуванні всередині Компанії, заохочує інновації.

У наших Клієнтів є можливість абсолютного контролю за діяльністю Фондів/КУА через запропоновані нами механізми.Переваги КУА Інвестиційні партнери виділяють її серед аналогічних компаній, які працюють на фондовому ринку України.

Сильні сторони компанії дозволяють будувати довгострокову співпрацю з партнерами, інвесторами.

Особливий підхід до кожного клієнта і висока самовіддача співробітників компанії з управління активами Інвестиційні партнери це запорука успіху не тільки самої компанії, але і кожного її клієнта.